Colin's müşterileri Men in Black 3'ü herkesten önce izledi

89

Rusya perakende sektöründe mağazalaşarak büyüyen Türk markası Colin’s 140 milyonun üzerinde nüfusun bulunduğu ülkede iki kişiden birine markasını satmayı başardı. 2011 sonu itibari ile Rusya genelinde 180 mağazaya ulaşan Colin’s’in hedefi her Rus’a iki Colin’s ürünü giydirmek.

2012 sonunda 200 mağazaya ulaşacak Colin’s, Rusya genelinde 1500 kişiye de istihdam sağlayacak. Colin’s kaliteli ve modayı takip eden ürünlerinin yanısıra, farklı etkinliklerle Rus müşterileri ile iletişim kuruyor.

Colin's’in Rus müşterileri "Men in Black" (Siyah Giyen Adamlar) serisinin üçüncüsünü Rusya’da gösterime girmeden önce izleme imkanı buldu.

Colin’s mayıs ayında "Shop & Win" adlı kampanya düzenleyerek bin 800 rublelik ve üzeri alış-veriş yapanlar için iki kişilik "Siyah Giyen Adamlar 3"  filmini tüm Rusya'da gösterime girmeden önce izleme imkanı sundu. Bu imkandan yararlanan müşteriler önceki gün Moskova'nın merkezi Noviy Arbat caddesi üzerinde bulunan Oktyabr sinemasına geldi.  Gösterimin yapıldığı bin 500 kişilik salonun tamamı doldu.

Siyah Giyen Adamlar 3'ü seçmelerinin nedenini Cihan Haber Ajansı'na anlatan Colin's Marketing Müdürü Olga Narojnaya, “Yaptığımız araştırmalar sonucunda bu yılın en çok beklenen filmi "Siyah Giyen Adamlar 3" olduğunu öğrendik. Biz de Rusya'da lider şirketlerden birisi olduğumuz için Sony Pictures ile görüşerek filmin ülkede vizyona girmeden önce Colin's müşterilerine gösterilmesi için anlaştık. Ve bugün Moskova ve St. Petersburg’da müşterilerimize özel gösterim imkanı sunduk.” dedi.

Rus tüketiciler Türk mallarına karşı gayet olumlu yaklaştığını anlatan Narojnaya özellikle kot gibi ürünlerin Türkiye'de üretildiğini söylemek bir marka için büyük bir artı olduğunu kaydetti. Narojnaya, “Bugün yaptığımız program çerçevesinde bir yarışma düzenledik ve filmi izlemeye gelen müşterilerimize Colin's hangi ülkede üretime başladı şeklinde soru sorduk, doğru cevap verenler oldu. Bilmeyenler için de böylelikle markamızın Türk markası olduğu mesajını vermeye çalıştık.” diye konuştu.

Cihan Haber Ajansı gösterime gelen Colin's müşterilerine marka ve etkinlikle ilgili düşüncelerini sordu.


Çok fazla Türk markalarını tanımadığını itiraf eden Alyona, sadece Colin's'i Türk markası olarak tanıdığını belirtti. Alyona, “Colin's'te çalışan tanıdıklarım var o yüzden markanın Türk olduğunu biliyorum. Rusya'da Türk markalarına karşı her hangi bir önyargı yok zaten. Hele Colin's'e bakıldığında çok güzel ürünler sunuyor ve ülkemizde çok seviliyor. Bence Rusya'da her iki insandan biri Colin's markası kota sahip” şeklinde konuştu.

Andrey Antaşuk gösterime eşi Tatyana'nın kendisine aldığı hediye sayesinde gelebildiğini belirtti.  “Böyle bir imkana sahip olmak müthiş bir şey. Daha kimse filmi görmeden biz görmüş oluyoruz.” diyen Atanşuk, Colin's mağazalarında sık sık alış-veriş yaptıklarını kaydetti. Antaşuk, “Colin's ürünleri çok kaliteli. Açıkçası Türk markası olduğunu bilmiyordum. Bugün öğrendim. Rusya'da tüketici ülkeye değil kaliteye bakar. Colin's bence kalitesini ispatladı bu yüzden ülkemizde çok populer. Örneğin ben Colin's'in özellikle kot ürünlerini çok beğeniyorum” ifadelerini kullandı.

Kendisini ayrıcalıklı hissettiğini belirten Georgiy Donov, “Salona bakıyorum baya bir insan gelmiş, fakat ben yine de özel imkana sahip olduğumu hissediyorum. Çünkü Rusya daha ancak yarın bu filmi görebilecek, ben ise bir gün önce görme imkanını buldum. Müthiş bir his. Markaya gelince Donov şunları söyledi: “Türk markası olduğunu bilmiyordum. Colin's'in ürünleri çok hoşuma gidiyor ve en önemlisi kalitesi sayesinde uzun süre boyunca giyebiliyorsunuz, zor eskiyor.”

Siyah Giyen Adamlar 3’te Ajan K(Tomy Lee Jones ) aniden kaybolunca Ajan J’ye (Will Smith) onu bulma görevi veriliyor. Ancak Ajan J bu görev için zaman tünelinden geçerek geçmişe gitmesi gerekecek. 1969 yılına gidecek olan Ajan J genç Ajan K(Josh Brolin) ile tanışacak. Ancak Ajan J'in görevi sadece Ajan K'yı bulmakla yetinmeyecek, ayrıca dünyayı da kurtarması gerekecek.