Mondial, Rusya'da başarılı geçirdiği yılı çalışanları ile kutladı

245

Moskova’nın tarihi Arbat sokağında bulunan Türk Bosphorus restoranda çalışanları için özel program düzenleyen Mondial Group, yeni yılı kutladı.

Rusya geleneğinda yıl başının çok önemli yere sahip olduğunu belirten Modial Moskova Genel Müdürü Ali Şıhaliyev, düzenledikleri programla personellerine bir bayram yaşatmak ve motivosyon vermek istediklerini belirtti.

Bir yıldan fazla beraber çalıştıkları iş arkadaşlarını bir araya getirerek ekip ruhunu pekiştirmek istediklerini ifade eden Şıhaliyev, "Her çalışanımız bizim için çok değerli. Düzenlediğimiz bu etkinlikle personelin bir birine daha yakın olmalarını istiyoruz. Kaynaşmalarını, bir birini iş ortamından uzak bir yerde görerek dostluklarını pekiştirmelerini diliyoruz. Şu anda Moskova’da gerçekten çok güvenilir bir ekiple çalışıyoruz. Bu ekiple büyük planlarımız var." şekilde konuştu.

resim tanımı girin

Bosphorus restorantı mutfağından güzel yiyeceklerin ikram edildiği gecede, personel de biri birine yeni yılda çeşitli dileklerini iletti.

Rusya piyasasında 1996 yılından itibaren kürk ve deri ürünleri ile bulunan Mondial Group geçtiğimiz günlerde Moskova'da açtığı mağazanın birinci yılını kutlamıştı. 2012’nin oldukça başarılı geçtiğini ifade eden Şıhaliyev, başarıyı personellerinin verimli çalışmalarına borçlu olduklarını söyledi. Grup bir yıl Rusya genelinde 3 mağaza daha açtı.

Rusya'da toplam 16 mağazaya ulaşan Mondial Group, mağazalarını Rusya'nın gelir düzeyi en yüksek olan kentlerinde açıyor.

2015 yılında Mondial Moskova’da beş, Rusya genelinde ise 50 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.