TUSKON-RUTİD Sberbank paneli Salı günü, Gref ve Ateş konuşmacı

270

Sberbank Başkanı German Gref ile Denizbank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş’in konuşmacı olacakları, “Rusya ve Türkiye finans sektöründeki son gelişmeler ve Sberbank’ın rolü” başlıklı panel, 23 Nisan Salı günü Moskova’da yapılacak.

Panel, Türkiye İşadamları ve Sanayicileri Konfederasyonu (TUSKON) ve Rusya Türkiye İşadamları Derneği’nin (RUTİD) katkılarıyla gerçekleşecek.

DenizBank Moskova'dan konu ile ilgili yapılan duyuru şu şekilde:

Panele katılmak isteyen değerli işadamı ve girişimcilerimizin, en geç 22 Nisan Pazartesi günü isim ve şirket bilgilerini info.ru@denizbank.com adresine göndermeleri yeterli olacaktır.

Saat 09.00’da başlayacak panel, Sberbank’ın Moskova’da Ulitsa Vavilova No 19’daki genel müdürlük binasında yapılacaktir.

Sayın Hakan Ateş ile birlikte İstanbul’dan Denizbank Yönetim Kurulu üyelerimizden de panele katılım olacaktır.

Program : 09:00 – 10:00 Kayıt ve “Hoş geldiniz” kahvesi 10:00 – 10:45 Açılış konuşmaları: Sberbank Başkanı German Gref Türkiye’nin Moskova Büyükelçisi Aydın Adnan Sezgin TUSKON Başkanı Rızanur Meral RUTİD Başkanı Esat Sarı 10:45 – 11:00 Kahve Molası İkinci Bölüm : Sberbank Başkan Yardımcısı Sergey Gorkov’un sunumu 11.00 – 12.15 Konuşmalar: Güneybatı Sberbank Başkanı Ventimilla Alonso Sberbank Kazakistan Başkanı A. Kamalov DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş Anket sonuçlarının değerlendirilmesi 12.15 – 13.00 Kahve ve Sohbet