RTİB'in konuğu Batubay Özkan

99

RTİB Türk girişimcileri Deutche Bank Rusya ve BDT Global Piyasalar Başkanı Sayın Batubay Özkan‘la buluşturuyor. RTİB'den konu ile ilgili duyuru şu şekilde:

Rus Türk İşadamları Birliği -RTİB olarak Rusya'da faaliyet gösteren uluslararası firmalarda görev alan Türk Profosyonellerinin ikinci toplantısında sizleri,Deutche Bank Rusya ve BDT Global Piyasalar Başkanı Sayın Batubay Özkan‘la buluşturuyoruz.

17 Haziran 2013 Pazartesi günü saat 18:30 da RTİB Toplantı Salonumuzda aşağıda ki konu başlıklarında Sayın Özkan görüşlerini paylaşacaktır.

• Kriz Öncesi ve sonrası Rusya Ekonomisi • Küresel Piyasalarda Son Gelişmeler • Global Piyasalarda Yatırımın yönü:Dolar-Ruble-Euro

Toplantıya katılmak isteyenler info@rtib.com adresine firma ve isimlerini göndermeleri rica olunur.

Batubay Özkan Kimdir:

1975 yılında Belçika’da doğdu. Orta ve Lise egitimini İstanbul’da Robert Lisesi'nde tamamladı. 1993 - 1997 yıllarında Amerika'da Hamilton College’da İktisat eğitimi aldı.

Bankacılık kariyerine 1997 senesinde New York'ta Goldman Sachs’ta yatırım bankacısı olarak başladı. 2000 - 2001 yıllarında Harvard Üniversite’sinde İşletme Masterı yaptıktan sonra tekrar Goldman Sachs'a döndü.

2002 yılında Rusya'ya geldi ve Trust Investment Bank'a katıldı. Dört sene bu bankanın turev ürünler bölümünü yönettikten sonra 2006 yılında halen görevli bulunduğu Deutsche Bank'a gecti.

Bugün Deutche Bank’ta Rusya ve BDT bölgesi Global Piyasalar Bölümü Başkanı olarak görevini sürdürmekte. Özkan 1 çocuk babasıdır.