Megafon'dan Türkiye'ye özel indirim - ÖZEL

636

Yaz tatil sezonu başlamasıyla birlikte Rus GSM öperatü Megafon atağa geçerek Türkiye'de bulunacak müşterilerine gelen ve giden aramalara 20 rublelik tarifeli kampanya başlattı.

Megafon'dan Cihan Haber Ajansı'na yapılan özel açıklamada Rusya'nın Megafon GSM öperatörü  yaz dönemi için Türkiye'ye özel indirim kampanyasını başlattığını  duyurdu.

Megafon 'İndirimli rouming' tarifesiye ile birlikte Avsturya, Bulgaristan, Belarus, İngiltere ve İspanya gibi ülkelere indirim sağlarken Türkiye gidecek olan Rus turistler için 'Turtsiya' adlı özel kampanyayı takdim etti. Kampanyaya göre Türkiye'de bulunan ve Megafon hattını kullanan vatandaşlar aramalarında ve gelen aramalar için 20 ruble (1.02 TL), SMS'te ise mesaj başına 5 ruble (26 kuruş) ödeyecek.

Megafon'un normal rouming kullanımına göre gelen aramalarda 39 ruble (2 TL) ödenirken, bulunan ülkedeki numaraları arama 36 ruble, Rusya'yı arama 89 (4.56 TL) ruble ve diğer ülkeleri arama fiyatı 119(6.09) ruble, sms ise 19 (0.97 TL) ruble olarak tarifelendiriliyor.

Megafon'u kullanan herkesin katılabileceği kampanyaya dahil olmak için *669# tuşlanması gerekiyor.

Kampanya 30 Eylül 2010'a kadar devam edecek.

Yaşar Niyazbayev, Moskova, Cihan