Fenerli ve Spartaklı taraftarlar takımlarına güveniyor

14

UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turunda Spartak Moskova – Fenerbahçe karşılaşmasını izlemeye gelen taraftarlar takımlarından emin konuştu.

Moskova’da oynanacak maç öncesi taraftarlar yavaş yavaş Lujniki Stadyumuna akın etmeye başladı. Sıkı güvenlik önlemlerin alındığı stada her iki takımın taraftarı aynı yerden giriş yapabiliyor. Moskova’da yaşayan ve ailesiyle maçı izlemeye gelen Fenerli Ahmet Çulha maçı 2-1 bir kazanacaklarını söyledi. Çulha, “Kayt’tan gol bekliyoruz, stoch’tan da, ama sürprizde olabilir.” dedi.  Spartak’ın ateşli taraftarı olduğunu söyleyen Çulha sıkı güvenlik önlemlerinin kendilerini rahatlattığını ifade etti.

Azerbaycanlı olduğunu söyleyen Fenerbahçe taraftarı Terlan oğluyla maç izlemeye geldiğini dile getirdi. Terlan, “Fenerbahçe’yi seviyoruz, Bakü’nde geldik. Fener kazanacak.” diye konuştu.

Fenerbahçe’yi desteklemeye gelen Hilmi Sarı ile Mustafa Pancar dostluğun kazanmasını istediler. Krasic’ten gol beklediklerini ifade eden Sarı ile Pancar, “Emenike’nin tehlikele oluşturacağı görüşündeler.

Spartak taraftarları: Zor maç olacak

Spartak Moskova taraftarları takımlarına güvendikleri kadar da endişeli. Zor maç olacağını söyleyen İgor isimli Spartak taraftarı, “Türkler iyi takıma sahip ama Spartak kazanmalı. Az gollü zor bir maç olabilir, oyuncuların motivesine bağlı.” Şeklinde konuştu.

Spartak’ın 2-0 kazanacağını dile getiren Spartak’ın gemç taraftarları Vadim, Roman ve İgor’e göre Emenike gol atacak. Fener’in güçlü olduğunu ifade eden Roman, yinede kazanacaklarını söyledi. Vadim ise kesinlikle yeneceklerinden emin olduğunu tekrarlardı. Genç taraftarlar maça dakikalar kaldığını ve çok heyecanlı olduklarını sözlerine ekledi.