Moskova'daki hız festivali nefes kesti

3

Moskova'da düzenlenen Ekstrimal spor festivali hız tutkunlarının nefes kesici gösterisine ev sahipliği yaptı. Hız tutkunları festivalde yeni denemeleriyle cesaretlerini sınadı.

Rusya'nın başkenti Moskova'da her yıl düzenlenen “Prorıv” festivali dünya genelinden ekstrimal sporlarda en tanınan isimleri Rusya gençleri ile buluşturuyor. Bu yıl da Moskova'nın Lujniki spor kompleksinde festival dünya genelinde tanınan esktrimal spor severlerini bir araya getirdi. Festivalde motor, paten, kaykay, kar-mobil ve diğer sporlarla ilgilenen gençler cesaretlerini ve nefes kesici profesyonelliklerini sergiledi.

Ekstrim spor severleri motor freestylerlerinden Massimo Bianconcini (İtalya),  Daniel Bodin (İsveç) ve Aleksey Kolesnikov'u (Rusya) izlerken Parkur Dünya Birliği kurucusu David Belle de tehlikeli atlayışların sırlarını paylaştı. Ayrıca patenci Leonid Kamburov da gösteride yer alarak paten gösterisiyle seyircileri büyüledi.

Yaşar Niyazbayev, Moskova, Cihan

YASAL UYARI

Yayınlanan haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tüm hakları KPLK'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.