Novorossiysk’te bir Türk tecavüz suçundan aranıyor

89

Rusya’da bir Türk vatandaşı tecavüz olayından dolayı aranıyor.

Rusya’nın güneyindeki Novorossiysk kent emniyet güçleri, tecavüz olayıyla ilgili Asker Şerif Kerim isimli bir Türkiye vatandaşını arıyor. Polisin Novorossiysk yerel basınında verdiği ilanda şu bilgiler yer aldı: “15.07.1985 doğumlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Asker Şerif Kerem, tecavüz olayı ve bilinçli olarak sağlığa ağır zarar verdiği suçundan aranıyor.” denildi.

Novorossiysk yerel emniyet güçleri, Türk vatandaşın robot fotoğrafını da yayınlayarak, “Aranan Türk vatandaşın özellikleri: 1,75 santimetre boyunda, zayıf vücutlu, uzun yüzlü, gür kaşlı, gözleri kahverengi ve saçları kısa ve koyu siyah. Bu vatandaşın yerini biliyorsanız, 64-59-43, 64-62-60, 02, 21-69-65 nolu telefonlara ihbarda bulunmanız rica olunur. Gizlilik ve mükafat da garanti ediliyor.” duyurusunu yaptı.

Fuad Seferov, Moskova, Cihan

YASAL UYARI

Yayınlanan haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tüm hakları KPLK'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.