Öfkeli koç Boris çobanlara daldı

111

Rusya'nın bir köyünde çobanlar koçların ilginç davranışlarını cep telefonuna çekmek istedi, ancak koç çobanları tehdit algılayarak saldırdı. www.haberrus.com portalında yer alan görüntülerde Boris ismini verdikleri koçun saldırılarını durduramayan çobanlar, koçun hamlelerini kahkahalarla kayda almaya çalışıyor.

Rusya'nin bir köyünde iki çoban cep telefonuyla koçlarını görüntülemek istedi. Koç  poz vermek istemedi ve kendisini tutmaya çalışan çobana saldırmaya başladı. Uzaktan olayı görüntüleyen kameraman-çoban arkadaşına gülerken aniden koç kendisine yaklaştı ve saldırmaya başladı.

Yere yığılan kameraman hem gülüyor hem koçun saldırısını ayaklarıyla önlemeye çalışıyor. Uslanmayan koç geri geri giderek saldırısını daha da şiddetlendiriyor. Saldırılardan bıkan çoban-kameraman, “Boris, yeter artık.... yeter artık Boris” şeklinde koça sesleniyor. Ancak koç affetmiyor.

Ayağa kalkmaya çalışan çoban-kameraman, “Ya Borya, bitir şunu ya. Bu ne ya...” diyor ve gülmeye devam ediyor. Tam ayağa kalkar kalmaz koç tekrar saldırarak kameramanı yere düşürüyor.

Bu arada diğer çoban ise tahta duvarın  üzerine çıkarak koçtan korunmaya çalışıyor. Duvardaki çobanı gören koç onun üzerine de gelmeye başlıyor. Bir şey yapamayınca tekrar kameramana yaklaşarak artık boynuzlarıyla değil şaha kalkarak bacakları ile vurmaya çalışyor. Ancak olay yerine yetişen Borya'nın asıl sahibi koçu sakinleştirmeyi başarıyor.

Yaşar Niyazbayev, Moskova, Cihan

{dmotion}xgmvmz_battlesheep-boris_animals{/dmotion}

Tegler: Haberrus