Bayan otostopçunun "çamur terörü" ile mücadelesi

14

Rusya’nın başkenti Moskova’da yol kenarında otostop yapan bir bayan kendini arabaların “çamur teröründen” kurtaramayınca çileden çıktı. Kar nedeniyle çamurdan kurtulmaya çalışan, ayakkabı ve elbiselerinin temiz kalabilmesi için sürekli takipte bulunan bayan, üç kez araba lastiğinin fırlattığı “çamur şelalelerinin” “kurbanı” oldu.

Amatör kameraya yansıyan görüntülerde çizmesi çamur içinde kalan bayan çizmelerini yolun ortasında çıkararak temizliyor. Üzerini temizledikten sonra yine otostop yapmaya karar veriyor. Bu kez de bayan koyu kırmızı renkli bir arabanın “çamur terörünün” hedefi oluyor.

Bayan yine köşeye çekilerek eline temiz bir kar parçası alıyor ve üzerindeki çamur lekelerini temizliyor. Tekrar yol kenarına otostopa çıkarken... üçüncü “çamur şelalesi” baştan aşağı bayanı ıslatıyor.

Küplere binen bayan hızla arabanın peşinden koşuyor ama yakalaması mümkün değil. Görüntüyü sunan Rus Svpressa haber ajansı, “Sokağa çıkarken uzay elbisesi giymeyi unutmayınız!” diye uyarıda bulunmayı da ihmal etmiyor.

Fuad Seferov, Moskova, Cihan