Ailesinin kayıp dediği Rus genci diskoda eğlenirken bulundu

20

 

Antalya’nın Alanya ilçesinde 4 gün önce kayıplara karışan 16 yaşındaki Rus uyruklu Alına Grigoryeva, diskoda eğlenirken, jandarmanın sivil ekipleri tarafından bulundu.

Alınan bilgiye göre, dedesi ve babaannesi ile birlikte İncekum beldesine tatil için gelen Rus uyruklu Alına Grigoryeva, cumartesi günü kaldığı otelden ayrıldı. 4 gündür haber alınamayan Alına Grigoryeva’nın bulmak için İncekum jandarması sivil ekipleri de devreye girerek disko ve eğlence merkezlerinde genci aramaya başlandı.

Çarşı Mahallesi’nde bir diskoda eğlenirken bulunan Alına Grigoryeva, sağlık kontrolü geçirildikten sonra dedesi ve babaannesine teslim edildi.

Üç gün haber alınamadı

Antalya’nın Alanya ilçesine dedesi ve babaannesiyle birlikte tatile gelen 16 yaşındaki Rus Grıgoryeva’dan 3 gündür haber alınamamıştı. Alınan bilgiye göre, dedesi ve babaannesiyle Alanya’nın İncekum beldesinde bir otele yerleşen Grıgoryeva, 3 gün önce otelden tek başına ayrıldıktan sonra bir daha geri dönmemişti. Ailesi Grıgoryeva’nın bulunması için jandarma ve polise başvurdu. Jandarma ve polis ekiplerine fotoğrafları dağıtılan Grıgoryeva'nın bulunması için çalışma başlatmıştı.

Kaynak: Cihan Haber Ajansı