Rusya'nın yeni sosyal ağı Amigo

348

Mail.ru Group sosyal ağ kullanıcılarına yönelik Amigo adlı tarayıcının tanıtımını yaptı.

İnternet kullanıcıları kayıtlı bulundukları sosyal ağlardaki hesaplarını tarayıcı aracılığıyla birleştirebilecekler. Tarayıcı, Odnoklassniki, VKontakte, Moy mir ve Facebook gibi sosyal ağlar tarafından destekleniyor. Sosyal ağlardaki içerikler web tarayıcının yan panelinde gösterilecek ve isteyenler paneli gizleyebilecek.

Amigo tarayıcısı sosyal ağlardaki arkadaş listesini görmeyi, o an sitede kimin online olduğunu öğrenmeyi ve online kişilerle sohbet etmeyi sağlayacak. Bunun yanında tarayıcının yan panelinde sosyal ağlardaki hareketlerin dökümü ve paylaşılan müzik videoları yansıtılacak.

Tarayıcıda, sosyal ağa mesaj, bağlantı, fotoğraf veya Mail.ru posta adresine gelen postaları gönderme imkanı sağlayacak "Paylaş" linki de ön görüldü.

Şu an için tarayıcının deneme versiyonu hazır durumda. amigo.mail.ru. sitesinden bu versiyon indirilebiliyor. Tarayıcıyı indirmek için bir elektronik posta adresi belirtmeniz gerekiyor. Amigo tarayıcısının final versiyonunun ne zaman çıkacağı ise bilinmiyor. alexa toolbar