Moskova'nın en pahalı yazlığı satışa çıkarıldı

556

Rusya'nın başkenti Moskova çevresinde bulunan en pahalı yazlık satışa çıkarıldı.

Moskova çevreyoluna 24 kilometre uzaklıkta bulunan en pahalı yazlık 33 milyon dolar ile satışa çıkarıldığı duyuruldu. En pahalı yazlıkların başında gelen yazlık 3 bin 700 metrekarelik alana sahip. Novorijskaya otobanı üzerinde yer alan yazlığın en pahalı 5 yazlık arasında en büyük alana sahip olduğu ve aynı zamanda 24 kilometre ile Moskova çevreyoluna en uzakta bulunduğu ifade edildi.

İkinci sıradaki yazlık Rublevo-Uspenskaya otobanı üzerinde yer alıyor. Moskova çevreyoluna 8 kilometre uzaklıktaki yazlığın fiyatı ise 12,5 milyon dolar.

Üçüncü sıradaki yazlık yine Novorijskaya otobanı üzerinde bulunuyor. Moskova çevreyoluna 19 kilometre uzaklıktaki yazlığın fiyatı 7,9 milyon dolar.

Dördüncü sıradaki yazlık Minskaya otobanı üzerinde yer alıyor. Moskova çevreyoluna 10 kilometre uzaklıktaki yazlığın fiyatı 7,4 milyon dolar.

Son sıradaki yazlık ise yine Rublevo-Uspenskaya otobanı üzerinde bulunuyor. Moskova çevreyoluna 23 kilometre uzaklıktaki yazlığın fiyatı ise 7 milyon dolar.

YASAL UYARI

Yayınlanan haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tüm hakları KPLK'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Tegler: Rusya