Çeçenistan Terek takımın teknik direktörü Gullit görevinden alındı

3

 

Rusya liginde mücadele eden Terek Grozni takımın teknik direktörü Ruud Gullit görevinden alındı.
Daha önce, dün oynanan lig maçını kazanamamaları halinde Gullit'i kovacağını açıklayan kulüp başkanı Ramazan Kadirov, bu sözünde ciddi olduğunu gösterdi ve kaybedilen maçtan sonra yaptığı açıklamada, ''Gullit bundan böyle Terek Grozni'nin teknik direktörü değil'' diye konuştu.
Gullit ile yıl başında anlaşmalarından bu yana her maçtan boyunları bükük ayrıldıklarını ifade eden Kadirov, ''Kendisini hoca olarak kanıtlayamadı'' diye konuştu.

Rusya liginde mücadele eden Terek Grozni takımın teknik direktörü Ruud Gullit görevinden alındı.

Daha önce, dün oynanan lig maçını kazanamamaları halinde Gullit'i kovacağını açıklayan Rusya'ya bağlı Çeçenistan Cumhuriyeti lideri ve aynı zamanda kulüp başkanı Ramazan Kadirov, bu sözünde ciddi olduğunu gösterdi. Kadirov, kaybedilen maçın ardından yaptığı açıklamada, ''Gullit bundan böyle Terek Grozni'nin teknik direktörü değil'' diye konuştu.

Gullit ile yıl başında anlaşmalarından bu yana her maçtan boyunları bükük ayrıldıklarını ifade eden Kadirov, ''Kendisini hoca olarak kanıtlayamadı'' dedi.

Zaman

YASAL UYARI

Yayınlanan haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tüm hakları KPLK'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.