İzmir Ticaret Odası’ndan RTİB’e ziyaret

356

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve üyelerinden oluşan 15 kişilik heyet ikili iş görüşmeleri ve karşılıklı işbirliği için RTİB’i ziyaret etti.

Bu sene 17. düzenlenen Interplastika fuarı için Moskova’ya gelen İzmir Ticaret Odası’na bağlı plastik sektöründe faaliyet gösteren üyeler fuar haricinde Ekonomi Bakanlığının UR-GE Proje kapsamında Türkiye ve Rusya arasında ki ekonomik ve ticari gelişmelerin sağlanması için NOVA Hotel de sektör temsilcileri ile bir araya geldi ve ikili anlaşmalar imzaladı.

resim tanımı girin

RTİB toplantı salonunda yapılan görüşmede RTİB Yönetim Kurulu Başkanı Naki Karaaslan, Rusya ekonomisi ve yatırım imkanlarını paylaştı. Plastik sektöründeki fırsatlara değinen Karaaslan, işadamlarına acele etmeleri konusunda uyarıda bulundu.

Toplantıda plastik sektöründe faaliyet gösteren Wıntech Genel Müdürü M.Ali Özarslan sektör hakkında detaylı bilgiler verdi. İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve delegasyon Başkanı Ali Yılmaz da yakın ilgi ve tecrübe paylaşımı nedeni ile RTİB’e teşekkür etti.