Giovane Gentile St. Petersburg’da mağaza açtı

1049

Türk giyim sektörünün öncülerinden Giovane Gentile, Rusya’nın St. Petersburg şehrinde mağaza açtı.

St. Petersburg’daki Grand Kanyon Alışveriş Merkezinde açılan mağazanın açılışında, Bosca Fashion Group ortakları Volkan Ergün, Fuad Safaraliyev, Grubun Genel Müdürü Halil Mutlu ve Rus Türk İşadamları Derneği (RUTİD) St. Petersburg Temsilcisi Yasin Kürşat Demir hazır bulundu.

Açılışla ilgili konuşan grup ortaklarından Volkan Ergün, amaçlarının Rusya’daki mağaza sayısını daha da artırmak olduğunu söyledi.

Aynı zamanda RUTİD ikinci Başkanlığı görevini de yürüten Türk işadamı, Giovane Gentile markasının Erkek hazır giyimde özenle hazırlanmış koleksiyon ürünleriyle Rus müşterilerinin beğenisini kazandığını belirtti.

resim tanımı girin

Ergün, “Bosca Fashion Group’un ilk mağazasını 2009 yılında açtık. Kısa bir süre içinde Moskova’da 16 tane ve St. Petersburg ta 4 tane olmak üzere toplam 20 mağazaya ulaştık.” dedi.

Açılışta konuşan RUTİD temsilcisi Yasin Kürşad Demiralp ise, yeni mağazanın hayırlı olması temennisinde bulundu. Türk giyim sektörünün Rusya’da büyük başarılar yakaladığını ve Rus tüketicilerinin beğenisini kazandığını kaydeden Demir, St. Petersburg’daki işadamlarını her zaman desteklemeye hazır olduklarını vurguladı.

Rusya Federasyonunda faaliyet gösteren Bosca Fashion Group, Giovane Gentile mağazaları dışında NetWork, Que ve Perspective markalı ürünlerin de yetkili ana bayiliğini yürütüyor.