Rusya’da THY-Digiturk’ten yüzde 30 indirimli bilet kampanyası

486

Rusya’da Türk Hava Yolları (THY) ve dijital yayın platformu Digiturk, “Havalara Uçuran Digiturk Fırsatı” adlı ortak kampanya başlatıyor. Kampanya, THY uçaklarını tercih eden yeni Digiturk üyelerine yüzde 30 indirim armağan ediyor.

Rusya’nın başkenti Moskova’da, Swissotel’de gerçekleştirilen THY-Digiturk ortak kampanya tanıtım yemeğine THY Rusya Müdürü Mefail Deribaş, Digiturk Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çağrı Dönmez, Digiturk Rusya Distribütörü Abdurrahim Güzel, Türk diplomat ve iş adamları katıldı.

Yaklaşık 200 katılımcının hazır bulunduğu gecede konuşan Güzel, Rusya’da 2007 yılından bu yana faaliyet gösterdiklerinin ifade etti. Güzel, “Bu 7 yıl içinde Digiturk ve sizler, hepimiz aile olduk. Yayınlarımızla ailenize konuk olduk. Sizlere yasal yayınlarımızla hizmet ettik. Bugün önemli bir kampanya için buradayız. THY ile şimdi ortak kampanya başlatıyoruz. Kampanyamızı şöyle özetlemek istiyorum: Yeni Digiturk üyelerine THY ofislerinden alınan biletlerde yüzde 30 oranında indirim fırsatı sunulacak. Yıl sonuna kadar devam edecek kampanyada Digiturk üyeleri alacakları özel indirim kuponlarını Rusya’dan Türkiye’ye THY ile yapacakları seyahatlerde kullanabilecek.” bilgisini verdi. Digiturk Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dönmez, söz konusu kampanyanın önemine işaret ederek, “Önemli proje ve işbirliği, devamını dileriz.” şeklinde konuştu.

resim tanımı girin

THY Rusya Genel Müdürü Deribaş da verdiği bilgide, “Bugün Avrupa’nın en genç havayolu şirketiyiz. Bu yolcu sayımızı da artırdı. Daha önce 10 milyon yolcu taşırken bu sene 60 milyon yolcu taşıyacağız. 2021 yılına kadar 450 uçağa sahip olmayı planlıyoruz. En güvenli uçaklara sahip olan şirketlerden biriyiz. Avrupa’nın 4 yıldızlı havayolu şirketiyiz.” dedi.

Gecede Türkiye’den gelen İstanbul müzik topluluğu katılımcılara müzik ziyafeti sundu.