Vladimir Putin baskılı giysiler Moskova’da satışa çıktı

196

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin baskılı giysiler Başkent Moskova’da satışa çıktı. Ruslar için özel olarak tasarlanan tişört ve kazaklar ilk günden vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Kızıl Meydan’ın yanı başında yer alan tarihi GUM alışveriş merkezinde satışa çıkan giysilerde Rusya Devlet Başkanının özel fotoğrafları bulunuyor. Rus tasarımcılar Anna Efremova ve İvan Erşov tarafından özel olarak dizayn edilen giysilerde, Putin’in Askeri üniformayla, at üzerinde ava giderken ve Buz Hokeyi Milli takım formasıyla çekildiği resimler bulunuyor.

resim tanımı girin

Rus tasarımcıların Fsye Putem (Her şey yolunda) isimli projeleriyle satışa sunulan giysiler içinde, Putin’in güneş gözlüğü fotoğraflı ve leoparla birlikte çekildiği fotoğrafın baskılı olduğu giysiler müşterilerden büyük ilgi görüyor. Rus basınına konuşan tasarımcılar, söz konusu projeye Rusya’nın uluslararası arenada kazandığı başarıların ilham verdiğini açıkladı.

Geçtiğimiz Haziran ayında Efremova ve Erşov tarafından özel olarak üretilen 5 bin adet Putin baskılı tişört kısa süre içinde tükenmişti. Ünlü Hollywood aktörü Mickey Rourke da Moskova’yı ziyaretinde bu tişörtlerden satın almıştı.