2019 Sanayi ve Teknoloji Fuarında Türkiye partner ülke

76

Rusya'nın Yekaterinburg şehrinde INNOPROM-2019 Sanayi ve Teknoloji Fuarına Türkiye, partner ülke olarak katılacak.

Rusya’nın Yekaterinburg şehrinde 8-11 Temmuz tarihlerindeTürkiye Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın onur konuğu olarak katılımlarıyla INNOPROM-2019 Uluslararası Sanayive Teknoloji fuarı gerçekleştirilecek. Türkiye, fuarda ilan edilen Partner ülke olarak katılacak

Sputnik tarafındn verilen habere göre Türkiye, 8-11 Temmuz tarihlerinde Yekaterinburg Expo’da gerçekleşecek INNOPROM’un 10. yıl dönümünde Partner Ülke olarak bulunacak. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, etkinliğe Onur Konuğu olarak katılacak.

INNOPROM, 2010 yılından beri Yekaterinburg’da gerçekleştirilen uluslararası bir ticaret fuarı. 10 yıldır, sanayi teknolojileri ve çözümlerinin teşhir edilmesi amaçlı Rusya’da büyük bir etkinlik haline gelmiş bulunmakta. Fuarda bu sene öne çıkan konular makine mühendisliği, yatırım ve ticaret alanlarında işbirlikleri. Ayrıca Almanya, Macaristan, İtalya, Japonya, Slovakya, Belarus, Çin, Çekya, Güney Afrika ve Güney Kore, Avusturya, Fransa, Kazakistan ve Tayvan da furarda stend açacak ülkeler.

A. A. Osmanoğlu