Cenk Başlamış, CNN Türk'te Cüneyt Özdemir'e konuk olacak

20
CNN Türk'ün Soru-Yorum programında Cuma günü Milliyet'in Moskova eski muhabiri tecrübeli gazeteci Cenk Başlamış Rusya tecrübesini paylaşacak. Programın konu ile ilgili duyurusu şu şekilde:

“Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu “Soru-Yorum” programı her Cuma saat 19:30'da Cnntürk'te ekranlara geliyor. İzleyiciler, her hafta konuklara merak edilen soruları görüntülü ve yazılı olarak  cnnturk.com ve dipnot.tv üzerinden ulaştırıyor. Cuma günü de Cüneyt Özdemir ile Soru-Yorum'da haftanın konuğu izleyicilerden gelen her türlü soruya içtenlikle cevap veriyor.

Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’den Rusya’ya geçiş yıllarının en eski Türk gazeteci tanığı Cenk Başlamış, bu hafta sizden gelen soruları yanıtlıyor.

21 yıllık Rusya macerasını, Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği ve Rusya yıllarını Soru-Yorum’da anlatıyor.

Sizler de Başlamış’a sorularınızı görüntülü ve yazılı olarak aşağıda yer alan sorularınız bölümünden,Soruyorum@cnnturk.com.tr'den vehttp://www.cnnturk.com/soruyorum/default.aspxadresinden gönderebilirsiniz.

Ayrıcacnnturksoruyorum@gmail.comadresi üzerinden Soru-Yorum'a Google+ üzerinden canlı yayında görüntülü olarak bağlanabilirsiniz.

Cüneyt Özdemir ile Soru-Yorum her cuma saat 19:30'da..”