Ünlü Rus oyuncu: Ben de havalimanında ölebilirdim...

455

Ünlü Rus oyuncu Anastasia Makeeva sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan patlamadan sadece birkaç saat önce Moskova'ya uçtuğunu belirtti.

Instagram hesabından Atatürk havalimanında çekilen fotoğrafını paylaşan Makeeva, "Oh, görünen o ki benim koruyucu meleklerim var ve iyi insanlar benim için dua ediyor. Şuanda İstanbul'da havalimanında neler olduğunu tahmin etmek bile korkunç. Ben de orada ölebilirdim. Bugün oradaydım, Tanrı beni ölümden kurtardı. Demekki ben bu dünyada insanlar için daha fazla iyi şeyler yapmalıyım. Bugün İstanbul'da havalimanında iki patlama olmuş, 10 kişi ölmüş ve 60 yaralı varmış." diye ekledi.

Makeeva'nın en amaçla İstanbul'a gittiği ise henüz bilinmiyor.

Ох,видимо есть у меня ангел хранитель и молятся за меня добрые люди🙏❤️Страшно даже представить ,что сейчас происходит в аэропорту в Стамбуле ,а ведь я могла там погибнуть🙈😳Я сегодня там была и Бог меня уберёг от смерти ,а значит я должна на этой земле что-то сделать ещё очень нужное людям🙌🙏❤️ Сегодня в Стамбуле в аэропорту прогремело два взрыва и погибло 10 человек и 60 ранено😔 #жизнь #повезло #ужас #терракт #стамбул #турция #ангел

Фото опубликовано Анастасия Макеева (@makeevan)