Moskova manzaralı resminiz artık bir tık uzağınızda

176

Avrupa’nın önemli şehirlerinde bulunan havalimanlarında başlatılan ve Rusya’nın başkentine olan ilgiyi daha da arttırmak amacıyla hazırlanan reklam kampanyası kapsamında, havaalanlarını ziyaret eden yolculara, Moskova manzaralı interaktif afişler önünde fotoğraf çekinme imkânı sunuluyor.

Dijital ortamda yüklenebilir nitelikte olan Moskova manzaralı geri planlar önünde çekilen fotoğraflar sanki Moskova’daymış gibi hemen sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılabiliyor. Bu suretle kampanyaya katılan her yolcu, interaktif olarak gerçekleştirilen söz konusu gösterinin bir parçası olabiliyor.

Ayrıca dileyen herkes özel olarak hazırlanmış olan visitmoscow2013.com adresine kişisel fotoğrafını yollayıp, sitede bulunan geri planlardan birini seçtikten 48 saat sonra Moskova manzaralı fotoğrafını elektronik posta aracılığı ile alabiliyor.

‘‘48 saat sonra Moskova’dayım!’’ sloganı ile yürütülen kampanya kapsamında hazırlanan sitedeki en popüler geri planlar ise Kremlin, Büyük Tiyatro, Ostankino Kulesi ve Moscow City oldu.