Rusya’da “Güneş Taksi” Türk girişimcilerin ayağını yerden kesti

1226

Rusya’nın başkenti Moskova’ya iş için gelen ya da yerleşik Türk vatandaşların ulaşım sorunu kalmadı. Moskova’nın ilk Türk taksi firması Güneş Taksi havalimanında karşılıyor, tüm seyahatiniz boyunca yanınızda oluyor ve havalimanına kadar da sizi uğurluyor.

Güneş Taksi prensip olarak sadece müşterilerini bir noktadan diğerine ulaştırmıyor. Aynı zamanda Türkçe bilen şoförleri ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Rusya’da faaliyette bulunan Türk şirketleri için de büyük bir kolaylık sağladı. Artık gelen misafirleriniz için havalimanlarında günlerinizi kaybetmenize gerek yok. Türkçe bilen şoförler sizin adınıza misafirlerinizi karşılıyor.

Güneş Taksi, Rusya’daki şirketlerle genel anlaşmalar imzalayarak tüm taksi hizmetlerini makul fiyata ve yüksek kalitede hizmetle sağlıyor. Ödemeler aylık ve tek seferde yapılarak taksi giderlerinizin muhasebeleştirilmesinde de büyük kolaylık sağlıyor.

Güneş Taksi, rehberlik, tercümanlık, otel rezervasyon, okul servisi gibi bir dizi hizmeti de ayağınıza kadar getiriyor. Firma 50 kilograma kadar ürünlerde şehir içi ve dışı kargo hizmeti de veriyor.

Zaman’ın kıymetini bilenler için Güneş Taksi her geçen gün büyüyen alt yapısı ile hayatı kolaylaştırmaya devam edecek.

İletişim bilgileri:

+7 926 836 1131

+7 926 982 8944

e-posta: 2m-taxi@mail.ru