Moskova’da hazır yemeğin yeni adresi “Mos Yemek”

2092

Moskova’da kurulan hazır yemek şirketi MosYemek kaliteli, hijyenik ve sağlıklı yemek misyonuyla yaklaşık bir yıldır müşterilerine hizmet sunuyor. Müşterilerinin damak tadını öncelik alan MosYemek üç öğün Türk ve Orta Asya mutfağından 60 çeşit yemek çıkarıyor.

MosYemek İşletme sahibi Hakan Lülebaş hazır yemek sektöründeki 6 yıllık tecrübesini Moskova’daki 17 farklı şirketin toplamda 2 bin çalışanı ile paylaşıyor. Daha çok şantiyelere yemek veren MosYemek Moskova Merkez Camii inşaatı çalışanları da dâhil olmak üzere 14 farklı şantiye çalışanlarına hizmet veriyor.

Hakan Lülebaş

Her gün farklı bir menüyü müşterilerine sunduklarını belirten Lülebaş firmanın çıkardığı yemeklerde Türk kasaplardan temin edilen helal kesim et kullandığını ifade etti. Lülebaş diğer gıda malzemelerinin ise yüzde 70’inin Türkiye’den gelidiğini anlattı.

resim tanımı girin

Günlük 8 bin kişiye yemek hazırlayabiliyor

24 saat üretim yapan hazır yemek şirketinde 3’ü Türk olmak üzere birçok yerli ve yabancı aşçı günde 3 öğün yemek hazırlıyor. 30’a yakın personeliyle MosYemek günde 8 bin kişiye kadar hizmet sunabiliyor.

Menülerini 1. sınıf kalite malzemeler ile hazırlamaya özen gösterdiklerini kaydeden Lülebaş hazırladıkları yemekleri Moskova’nın farklı noktalarına yedi araç ile ulaştırıyor.

resim tanımı girin

Sağlıklı ortamda ve herkesin yemek tadına uygun üretim

Şu anda Moskova’da yedi Türk hazır yemek şirketi faaliyet gösteriyor. Sektördeki sağlıklı rekabete dikkat çeken Lülebaş şunları söyledi: "Bu rekabette ayakta durabilmek için özellikle kaliteye, hijyene ve servise çok dikkat etmek gerekiyor.” dedi.

Misyonları hakkında da bilgi veren Lülebaş, “Herkesin damak tadını göz ününde bulundurmamız lazım. Amacımız inşaat işçilerine, çalıştığımız firmalara daha temiz, daha sağlıklı ortamlarda hazırlanmış yemekler verebilmek. Bu konuda bütün standartlara ve sertifikalara sahibiz. Çok şükür bugüne kadar bir şikâyetle karşılaşmadık". dedi.

Mos Yemek

Kalite ve makul fiyat öncelik

Son dönemde Rusya’da yaşanan ekonomik krizden kendilerinin de etkilendiğini belirten Lülebaş, malzeme fiyatlarına yüzde 100’e yakın zam gelmesine rağmen bunu fiyatlarına yansıtmadıklarını söyledi.

MosYemek ayrıca fuar, sergi açılışları, piknik, iftar-sahur, doğum günü, düğün ve diğer birçok organizasyon için hazır yemek hizmeti sağlıyor.

resim tanımı girin

İletişim bilgileri:

1-й Грайвороновский проезд 20, 109518

+7 (916) 036 20 67

İnternet sayfasına gitmek için tıklayın