Kovulan temizlikçi Rus arkadaşı ile intikam aldı

820

İlginç olay İzmir’de yaşandı. Gürcistan uyruklu R.S. inşaat mühendisi A.A. (37) ve L.A. (38) çiftinin evinde temizlikçilik yapıyordu. Evin hanımı L.A. “Temizlikten anlamıyor” diyerek R.S’yi işten kovdu. Bunun üzerine R.S. intikam planı yaptı.

Rus arkadaşını çağırdı

İzmir’e tatile çağırdığı Rus arkadaşı İrina V’ye planını anlattı. Yardımı kabul eden İrina V. Facebook’tan A.A’ya arkadaşlık isteği gönderdi. İsteği kabul eden A.A. İrina V’ye aşık oldu.

Moskova'ya kaçtılar

A.A ve İrina V. birlikte Moskova’ya kaçtı. Eşi L.A’ya da daha fazla para kazanmak için Moskova’ya gittiğini söyledi. Sonunda intikamını alan Gürcü temizlikçi R.S. ise kendisini kovan L.A’nın evine giderek “Kocan arkadaşımla Rusya’ya kaçtı” dedi. Şoke olan L.A. telefonla ulaştığı kocasının itirafıyla yıkıldı.

Boşanma davası açtı

İhaneti öğrenen L.A. kocasına boşanma davası açtı. Ayrıca Rus sevgilisinin eski temizlikçisiyle arkadaş olduğunu söyledi. İrina V’yi sorguya çeken A.A. “İlk başta intikam alacaktık ama sonra gerçekten aşık oldum” cevabını aldı. Çift, Rusya’da yaşamaya karar verdi.