St. Petersburg’da Genç Türk yatırımcılardan VİP hedefler!

248

Özel günlerinizde ve özel misafirlerinize iyi servis, şık dekorasyon, nazik hitap, lezzetli yemekler ve zevk alıcı sunumlar önem arzetmektedir. Sizi memnun edecek bu ortamları Rusya’nın kültür başkenti St. Petersburg’da iki genç Türk gerçekleştiriyor.

VİP servis Tvoystol, St. Petersburgda iki Türk ortak tarafından kurulmuş. Fine-Dine restoranlar için yenilikçi bir rezervasyon tarzı oluşturmuşlar ve geniş yelpazede çalışıyorlar.

Organizasyonlarını Tvoystol.ru sitesi üzerinden yapan yatırımcılar kendilerini “Rusya'da önceden rezervasyon kültürü var. Bu kültür güzel bir online-pazar ve gelecek imkanı sunuyor. Restoranlara sunduğumuz yönetim panelimiz, akıllı arama ve minimum harcama tutarı cazip geliyor. Rusya şartlarını bilmeyen ve misafirlerini özel hissettirmek isteyenlere servis sunuyoruz. Kutlama, özel gece, iş yemeği gibi kendinize veya misafirinize özel bir deneyim yaşatmak amacıyla yardımcı oluyoruz’’ şekilde analatıyorlar.

Tvoystol’un farklı uygulamalarından biri, çok dilli alt yapıda olmaları. Şu an için ağırlıklı olarak St. Petersburg’da İngilizce ve Rusça rezervasyon hizmeti veriyorlar. Fakat, St. Petersburg gibi turistlerin gözdesi olan bir yerde Tvoystol, Çince ve başka dillerde de pazar oluşturuyor.

Tvoystol, St. Petersburg’un önde gelen premium restoranlayla çalışmaya başlamış ve Türk girişimciler olarak, başarılarını daha da ileri taşımak istiyorlar. restoranlardaki canlı müzikler, yemek hazırlama workshopları, konser gibi etkinliklere, happy hours ve indirimlere doğrudan istenen tarih ve saat aralıklarına rezervasyon yapalabilmesi ile pazarda bir ilki gerçekleştiriyor. Bu özellik sayesinde, misafirlerin değişik tarihler için farklı alternatifler seçebilmesine olanak sağlıyor.

HABERRUS