Fatih Tekke, Terim'in 'şeklini' bozdu

35

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, uzun zamandan beri kadroya almadığı Fatih Tekke hakkında gelen soruya bozuldu.Renk verdi. Terim'in Tekke gerekçesi çok karışık.

Türkiye'nin Estonya ve Bosna Hersek maçları öncesi, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın hocası Fatih Terim, NTV Spor'da yayınlanan 'Not Defteri' programına katıldı. Gökhan Gönül ve Gökhan Zan'ın takımla birlikte çalışmalara başladığını dile getiren Terim, Nihat ve Tuncay'ın ufak sakatlıkları olduğunu bu futbolcuların durmunun ilerki günlerde belli olacağını söyledi.

MEHMET DEMİRKOL'UN FATİH TEKKE SORUSU TERİM'İ ŞEKİLDEN ŞEKİLE SOKTU

Spor Yazarı Mehmet Demirkol Terim'e 'Her Milli maç arefesinde Fatih Tekke'nin isminin günmede geldiğini Terim'in Fatih Tekke konusunda ne düşündüğünü sordu. Demirkol'un bu sorusunu Rıdvan Dilmen de 'Fatih en azından son 1-2 aydır iyi oynuyor' diyerek destekledi.

Fatih Terim, tercihlerime saygı gösterilmeli derken hem soruya sinirlendiğini gizlemedi, hem de Fatih Tekke konusunda Hamit Altıntop adresini gösterdi. Terim'in Fatih Tekke sorusunu cevaplarken şekilden şekile girdiği görüldü...

Haber7