Denizli: Başımızı öne eğecek birşey yapmadık

0

Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçını yitiren Beşiktaş, B Grubu'nda bugün Rusya'nın CSKA Moskova karşısında 2-1 yenildi.

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, güvenlerini yitirmediklerini, başlarını öne eğecek hiç bir şey yapmadıklarını söyledi. Denizli, "Takımdaki arkadaşlarımızla düşüncemiz ortak. Güvenimizi yitirmedik. Dik durmaktan başka çaremiz yok. Dik duracak her şeyi hak ettik. Başımızı öne eğecek hiç bir şey yapmadık." dedi.

Futbol şanssızlığımız devam etti

Büyük bir takımın teknik direktörü olarak yollarına devam edeceklerini kaydeden Denizli, "Maç çok enteresan oldu. Şanssızlık mı demek gerekir, ama neticede golü erken bulamadık. Oyun içinde beklenmeyen yerden gol yedik. İkinci yarıda da basit bir gol yedik. Bu da maçın düşme noktası oldu. Neticede futbol şanssızlığımız bugün de devam etti. Ama bunlara rağmen Beşiktaş Avrupa yolundaki maçlarına devam edecek. Önümüzdeki maçlarda bunu göstereceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Nihat'ın eski pozisyoununa dönmesine yardımcı olacağız

Nihat'ın nasıl bir oyuncu olduğunu herkes bildiğini kaydeden Denizli, "Nihat gerek Türkiye , gerekse dünyada tanınan bir futbolcu. Nihat bu değildi. Benim ve Beşiktaş'lıların dileği Nihat'ın eski pozisyonuna dönmesidir. Bu konuda ona yardımcı olacağız."

Yaşar Niyazbayev, Moskova, Cihan