Zenit’in Stoch hamlesi sonuçsuz kaldı

67

Rusya’nın önde gelen takımı Zenit St. Petersburg takımı Fenerbahçeli Miroslav Stoch için yürüttüğü transfer çalışmaları sonuçsuz kaldı. İddiaya göre Rus temsilcinin 15 milyon Euro’luk teklifini Fenerbahçe takımı geri çevirdi.

Rusya’da transfer çalışmaların hala devam etmesi ve Zenit takımını henüz transfer yapmaması dedikoduları beraberinde getirdi. Haberlere göre, son dönemde başarılı oyunu ile basında ismi sıkça anılan Slovak oyuncu Rus ekibinin transfer listesine girdi. Rus basınında yer alan haberlere göre Zenit genç oyuncu için kesenin ağzını açtığını ancak Fenerbahçe bu teklifi geri çevirdi.

Rusya’da transfer döneminin en az 3 hafta daha süreceği belirtilirken, Zenit’in Juventus’ta top koşturan Sırp oyuncu Milos Crasic’i transfer etme çalışmaları devam ediyor.

Bu arada, St. Petersburg ekibinde forma giyen Portekizli orta saha oyuncu Miguel Danny’nin sakatlanması teknik heyeti zor durumda bıraktı. Danny’nin sekiz ay sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle Zenit’in yeni bir yıldız oyuncu transfer edeceğine kesin gözle bakılıyor.