Çizgi film karakterlerinin karıştığı yol kavgası kamerada

547

Böyle yol kavgası görülmedi. Rusya’da çizgi film karakterlerinin kostümlerini giyen şahısların bir kişiyi darp etmeleri ilginç görüntüler oluşturdu.

Güldüren olay, 30 Ağustos gecesi Chelyabinsk kentinde meydana geldi. Araç kamerasına yansıyan görüntülerde sol şeritten ilerleyen bir kamyonetin, orta şeritte seyreden bir minibüsün önüne geçtiği ve minibüsü durdurduğu görülüyor. Kamyonetten inen şahıs, minibüs şoförüyle tartışmaya başlıyor. Tartışmanın uzaması üzerine minibüsün içinden çizgi film karakterlerinin kostümlerini giymiş yolcular iniyor.

Bir anda Mickey Mouse, Sünger Bob, Sincap Scrat ve bir çizgi film karakterinin daha ortasında kalan kamyonet sürücüsü tekme tokat dayak yiyor. Kostümlü şahısların tekrar geri dönmelerinin ardından minibüs hızla olay yerinde uzaklaşıyor.

Video paylaşım sitelerine dün düşen görüntü kısa sürede 800 binden fazla kez izlendi. Kostümlü şahısların bir açılış ya da benzer bir etkinlikten dönen animasyon şirketi çalışanları olduğu düşünülüyor. Bazı internet kullanıcıları da yaşanan olayın tamamen kurgu olabileceği ihtimalini dile getiriyor.